Sasha Pikula, bags desinger

Sasha Pikula - це не тільки сумочний бренд, це ще й цікава, талановита дівчина!

Одного дня, Саша написала мені у фейсбук, власне, так ми і познайомились, а згодом зробили одну коллаборацію, ще згодом, сумки бренду використовувались на моєму майстер-класі по гардеробу... та сподіваюсь, на цьому наше співробітництво не закінчиться.

Дякую, україномовна Саша, що наше спілкування завжди виключно на рідній мові і, що я навіть пишу цю статтю на ній, дякую, що згодилась відповісти на мої питання і відкрити про себе світові трошки більше, ніж воно знало про тебе до сьогодні.

Отже, почнемо!

Твій особистий стиль, який він? Які речі ти купуєш із сезона в сезон?

"Важко визначити стиль. Зараз одяг купую вкрай рідко. З часом, це для мене стало рутинним. Мало чим масмаркет може мене порадувати. Буває, загляну на секонд, там щоразу є якісь перли. Цього літа переважно обираю сукні. Але вони також усі геть різні. Є в мене і речі, які ношу з року в рік. Це чорні брюки. В мене їх близько десяти пар. Також люблю базові футболки. Раніше, коли працювала в індітекс, на сейлі у чоловічому відділі затарювалась. Були часи, футболки по 30 грн! О, ще в мене любов з шовковими тканинами, але це окрема історія.

Все ж якщо називати стиль, який я обираю найчастіше, то це буде базовий одяг, все однотонне, з натуральних тканин."

Як ти доглядаєш за собою, які твої улюблені бьюті-засоби?

"Нічого особливого я не порекомендую, і не відкрию секретних засобів. Дякуючи генетиці та здоровому способу життя, мені вистачає класичного набору: мило, зубна паста. Ну, хіба що, зараз намагаюсь берегти волосся від пересихання, втираю якесь корейське масло. Порадили. Пахне дуже дорослою жінкою, але волоссю подобається"

Ти створюєш сумки різного стилю та призначення, а взагалі ти аналізувала, хто твої покупці, яка філософія їхнього життя, для кого ти працюєш?

"Думаю, це буде непопулярне зізнання, але… всі речі я створюю тільки для себе. Мене мало цікавить, що зараз в тренді. Я просто реалізую ідеї, які не дають мені спати спокійно. Вони весь час крутяться в голові, аж поки не стають матеріальними. Це прекрасно і це велика удача, що сумки подобаються й іншим жінкам! Я від цього дуже рада звичайно, це додає ентузіазму. Але, в першу чергу, всі ці сумки повинні порадувати мене. Я не робитиму сумку, якщо вона мені не подобається, навіть якщо знатиму що це 10000% прибутково. Тому можна припустити, що всі, хто їх обирає, мають схожі з моїми смаки! Якось я обов’язково влаштую вечірку для всіх, хто колись купив мою сумку. Мені здається, буде класно з усіма познайомитись, особисто, за келихом ігристого. Я впевнена, що всі ці жінки в чомусь подібні до мене."

Впевнена ти маєш конкретні мистецьки вподобання, а от, щодо кіно, який твій улюблений фільм?

"Ой, це питання зі шкільної анкети, але я не забула відповідь! Навряд, якийсь фільм зможе зіштовхнути з першої сходинки «Good Will Hunting» (прим. "Умница Уилл Хантинг, 1997г.). Для мене він ідеальний. Все в ньому. Погода, мода, музика, Мет Деймон, Бен Афлек! Хоча «The painted veil» (прим. "Разрисованная вуаль", 2006г.) дуже люблю теж. Не знаю чого. Він сумний, але дуже мій фільм."

Всі творчі особистості схильні до змін настрою та весь час знаходяться в пошуку натхнення. А, що тебе надихає і, що підіймає настрій?

"Надихають мене походи на шкіряні склади. Я ж там бачу стільки можливостей і перспектив. Буває такий матеріал, що побачиш раз, а потім місяць про нього думаєш, і так добре стає! Але, якщо не про роботу, то дуже люблю просто прийти в «Косатку» зі своїм мужчиною, повечеряти і музику послухати. Там у них прекрасно просто. Все смачно і більше нікуди ходити не хочеться. У нас з ними родинні стосунки. А ще, мені підіймає настрій під кінець робочого дня, повиставляти сумки на лаву, лягти на диван, викласти ноги на подушку і милуватись продуктивністю дня!
Якось так вийшло, що я зуміла перетворити хобі на прибутковий бізнес. Зараз весь свій час віддаю цьому. Хобі не може виснажувати, тому я перманентно енергійна"

Інтерв’юер: Вікторія Броварець для The White Fashion.

Subcribe!

Leave me your email address and you will always be the first one to know when a new post goes live!